Aukštos Kokybės Vandeniui 6" Sporto Salėje Veikia Telefono Maišelį Rankos Juostos Atveju IPhone, 8 Xs Lauko Sporto Telefono Turėtojas Raištį Atveju, S7

w118

€2.01

-0.44

€2.45

-17 %

Nauja prekė

kad 3 vnt. galite gauti 7 % nuolaida nuolaida

galima įdėti mobilųjį telefoną pagal 6 cm .

Bendros problemos

Produktų kokybės:

Nuo žaliavų atgal į gamyklą, pjovimo mašina, šilkografija, įtampa, siuvimo, pakavimo, prie proceso kokybės departamento atsitiktinis patikrinimas kiekvieną kartą, siekiant užtikrinti, kad būtų laiku aptikti problemas, spręsti problemas, neleiskite problemas dėmesį.

Tikrinimo ir Dizainas:

A. Vartotojai gali kurti savarankiškai, siekiant padėti jums įgyvendinti savo projektą, ir mes taip pat pateikti pasiūlymus, atsižvelgiant į faktinę situaciją, pagal jūsų dizainą.

B. Klientams gali parengti pavyzdžių, ir jie gali redaguojame tiesiogiai pagal pavyzdžius. Mes taip pat suteikti citatų.

C. projektavimo, pateikite išsamią informaciją apie projekto koncepciją, medžiagų, dydžio ir pan.

Mes galime patenkinti kliento poreikius, po vieną.

Komanda:

Mūsų gamykloje jau seniai Taobao, ir kitų platformų, taip.

Dėl pristatymo data:

Mūsų gamyklos garantijų, kad mūsų produktų kokybę ir baudos kūrinys. Įprastas pristatymo laikas įprastinių siuvimo produktų yra apie 20-25 dienų, ir kad įtampos produktų yra apie 25-28 dienomis. Mes turime ilgalaikius gerai, grandinės, stabilus materialinius išteklius, ekonomiškai veiksmingas, mes taip pat galime padėti klientus per trumpą laiką pasivyti ekstremalioms situacijoms.

Modelis mokestis:

Korektūros reikia mokėti mėginio mokestis, atidaryti pelėsių produktus, tik už mokestį, nr. atitinkamą mokestį atidaryti pelėsiai, pelėsiai mokestis, prekių užsakymų, kai pradinės versijos išlaidų suma grąžinama įprasta korektūros produktus reikia 5-7 dienų, specialaus tikrinimo produktų reikia 7-10 dienų.

Apie:

Spausdinimui, šilko, antspaudas, karšto perdavimą ir pan.

Žymos: Armbands, Mobiliųjų Telefonų Ir Telekomunikacijų, Pigūs Armbands, Aukštos Kokybės Mobiliųjų Telefonų Ir Telekomunikacijų, Armbands

Tekstūros medžiagos Nardymo medžiaga
Taikoma amžius Suaugusiųjų
Pamušalas Vandeniui atsparus audinys
Greičiausias pristatymo laikas 1-3 dienos
Lauko sporto krepšys Rankos paketas
Modelio Numeris Žalia
Taikoma lyčių Neutralus / vyrai ir moterys gali būti
Prekės Pavadinimas NoEnName_Null

Šiuo metu klientų atsiliepimų nėra.

Panašūs produktai